Вчитель інформатики Ткачук Оксана Петрівна

/Files/images/y_37cfca5c.jpg

По завмерлому шкільному коридору тихо відлунюють кроки… Йде черговий урок… Школа… Дзвінок… Перерва… Плани… Конспекти… Педради.

Цими простими і знайомими словами вимірюється моє життя. Дитячі радощі, успіхи та невдачі – цим живу, бо я – вчитель.

Професія педагога – одна з найважчих, адже в наші руки віддано сотні ще нічим не заплямованих людських душ. І саме на цьому чистому полотні ми маємо вималювати безліч узорів, зітканих зі знань та вмінь. Натхненно і з безмежною щирістю віднайти підхід до кожного з учнів, які з дня в день приходять почерпнути від нас, своїх наставників, щось нове й цікаве.

Жодного разу не пошкодувала про те, що обрала вчительський фах. Я – вчитель! А педагог – це поєднання безлічі професій. Хтось з мудрих сказав «Вчитель актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися.»

Себе запитую не раз про те, де ж взяти сили для щоденного натхнення? І відповідаю «Тільки в собі, тільки у свідомості величі своєї справи». Переконана в тому, що вчителем стати може далеко не кожен. Бо не всі можуть поєднувати в собі безліч якостей та умінь і щодень нагадувати собі: «Я повинна дати для нового покоління те, що допомогло б виростити нову, активну і ерудовану націю».

/Files/images/nove/Слайд3.JPG

/Files/images/nove/Слайд4.JPG

/Files/images/nove/Слайд5.JPG

/Files/images/nove/Слайд6.JPG

/Files/images/nove/Слайд7.JPG

/Files/images/nove/12592584_1673493849580181_1010617484713288356_n.jpg

/Files/images/nove/Слайд8.JPG

/Files/images/nove/Слайд9.JPG

/Files/images/nove/Слайд10.JPG

/Files/images/nove/Слайд11.JPG

/Files/images/nove/Слайд12.JPG

/Files/images/nove/Слайд13.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1359