Публікація про юних волонтерів у газеті "Рідний край" за 28.12.22
Гроші на ЗСУ
В Україні усі — від дорослих до дітей, роблять усе можливе заради спільної перемоги.
Відтак, талановиті учні нашого ліцею зароблені колядками кошти передали місцевим волонтерам на потреби ЗСУ.
Сума становить - 2500 гривень.
Про це повідомила своєму дописі на сторінці Facebook - Оксана Штаб, завідувачка клубом с. Горбаків.
Флешмоб до Дня української мови та писемності від учнів початкових класів, 2022р.
https://www.youtube.com/watch?v=1GNjnL-NHfQ
Доброго вечора! Ми з України!
https://www.facebook.com/100013432748153/videos/658439285946300?idorvanity=1794286504197798
Вітаємо з Покровою
https://www.facebook.com/100013432748153/videos/1543990142710218?idorvanity=1794286504197798
Зустріч із наймолодшими - першокласниками
https://www.facebook.com/groups/1794286504197798/permalink/2917257595234011/
Сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає нове державне свято — День української державності.
Нехай цей знаменний День - Хрещення Київської Руси ствердить нашу віру, продовжить добру традицію популяризувати усе українське, укріпить нашу Державність!
Це свято наповнене славетною історією, вшановує одного з перших своїх державотворців — святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського. Саме він, прийнявши у 988 році християнство, засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси, становлення міста Києва та розквіту держави.
За князювання Володимира християнство стало державною релігією Київської Русі.
У день 1034-ї річниці хрещення Київської Русі, нащадки династії роду хрестителів, хороброго козацького роду, виборюють Державність, захищають рідну землю від ворога на усіх фронтах.
Українці незламний народ! Слава Україні!
Відповідальність за хибні виклики екстрених служб
На лінію екстреного виклику «101» майже щодня надходить безліч повідомлень зі стаціонарних і мобільних телефонів із благанням про допомогу від громадян, які потрапили в екстремальні ситуації. Але, на жаль, серед них часто зустрічаються і неправдиві, хибні виклики. Специфіка пожежно-рятувальної служби ДСНС полягає в тому, що вона не може залишити поза увагою жоден виклик.
Іноді, поспішаючи на вигадане чиєюсь хворобливою уявою «замінування», «пожежу», чи ще якусь надзвичайну подію, рятувальники не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто потребує її негайно. Адже під час слідування працівників служби порятунку у хибному напрямку, паралельно може надійти інформація про дійсно реальну біду. У такому разі перенаправлення підрозділів з одного виклику на інший призводить до втрати дорогоцінних хвилин, які вкрай необхідні постраждалим.
У зв’язку з цим працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертають увагу жителів краю на відповідальність за неправдиві виклики не лише пожежно-рятувальної служби, а також поліції, швидкої медичної допомоги чи інших аварійних служб.
Згідно з статтею 259 Кримінального кодексу України завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб” тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Як свідчить статистика, найчастіше повідомляють про замінування учні загальноосвітніх шкіл. Громадяни повинні знати самі та пояснювати своїм дітям, що за такі жарти передбачається відповідальність згідно чинного законодавства. Кримінальна відповідальність за такого роду злочини настає з 16 років. Відтак, за хибне повідомлення неповнолітніх школярів нестимуть відповідальність їх батьки, яким доведеться відшкодовувати завдані збитки.
Згідно з статтею 184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей” вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
До того ж, зловмиснику доведеться оплачувати всі витрати по виїзду представників правоохоронних органів та інших відомств (витрати на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні витрати, оплата праці співробітників та інше).
Повідомляючи про нібито екстрену ситуацію, люди не завжди замислюються про наслідки своїх дій. Вони не розуміють, що кожен помилковий виклик завдає великої шкоди не тільки державі, але й усім громадянам. Адже перевірка таких дзвінків передбачає чималі фінансові витрати, багато спеціалістів екстрених служб відволікаються від виконання основних обов’язків. Може статися так, що надійде справжнє повідомлення про злочин, а правоохоронці й лікарі не зможуть встигнути туди, де вони дійсно потрібні людям, якщо чиєсь життя опиниться під загрозою.
Шановні учні! Пам’ятайте про те, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й, можливо, ризикуєте життям інших людей.
18 лютого 2022 року наші першокласники, тихою акцією «Ангели пам’яті» вшанували Героїв Небесної Сотні.
Школярі сьогодні виготовили паперові ангели в пам'ять про Героїв Євромайдану...
Ангелів пам'яті, які символізують загиблих за Україну, нашу пам’ять й віру в перемогу світла над темрявою.
Не маємо права забути! Вічна пам'ять загиблим!
День єднання у Горбаківському ліцеї
Вже в понеділок, 14 лютого наш ліцей наповниться чудовою атмосферою - зустрічі з друзями, навчальних занять, гамірних перерв і святкуванням найромантичнішого Дня закоханих.
У Валентинів день -
працюватиме традиційна «Пошта кохання» - кожен матиме змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а служба амурчиків із задоволенням передадуть їх адресатам
найчуттєвіші вітальні слова на адресу коханої людини можна буде озвучити і на внутрішньому радіо (з 12.30 до 12.45)
конкурсно-розважальна програма "Дівчата проти хлопців" відбудеться для учнів
7-8 класів (14 лютого 15 год.15 хв.)
9 -11 класів (18 лютого о 15 год.15 хв.)
романтичної атмосфери додасть і тематична фотозона, яка розташована у фойє на 2 поверсі
експонуватиметься у бібліотеці книжкова добірка «Кохання чарує світ». До уваги відвідувачів будуть представлені найкращі книги про кохання
наповнюймо стрічку Facebook
яскравими світлинами святкового дня підписавши хештегом
https://www.facebook.com/100013432748153/videos/689800968694397
1 грудня учні Горбаківського ліцею долучилися до міжнародної акції "Червона стрічка". Байдужих не було, адже всі знали, що Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».
Тиждень ранкової зарядки
1 вересня для 1 та 11 класів
Профорієнтаційну роботу з учнями проведено.
На уроці "Захичту Вітчизни" учні 10 класу вчилися розбирати автомат
До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки в у Горбаківському ліцеї було проведено такі заходи:
- Онлайн-газета «Леся Українка – 150!»;
- Виготовлення шкільної стінгазети присвяченої дню народження Лесі Українки;
- Створення цитатника «Афоризми Лесі Українки»;
- Участь у флешмобі «Глобал Леся Українка 2021»;
- Експрес-тест «Що я знаю про Лесю Українку»;
- Реклама «Леся Українка сучасна і актуальна»;
- Проект-поради «Як вивчати твори Лесі Українки».
- Віртуальна подорож музеєм Лесі Українки, що знаходиться у Новограді-Волинському.
На виконання листа Рівненської обласної державної адміністрації №1677/0/01-48/21 від 17.02.2021р. та річного плану школи до Дня Героїв Небесної Сотні у Горбаківському ліцеї було проведено такі заходи:
- інформаційна радіо хвилина «День гідності та свободи»;
- акція "Ангели пам‘яті»;
- оформлення стенду «Небесна Сотня. Герої не вмирають»;
- перегляд відео: «Небесна сотня», «Небесна сотня: хронологія подій», «Небесна Сотня поіменно» (1-11 класи);
- конкурс шкільних газет «Небесна сотня»;
- години патріотизму (кл.кер. 5-11 класів).
Про відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут
До Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут у Горбаківському НВК було проведено дистанційто такі заходи:
- Перегляд фільму «Свято Злуки. Політика пам’яті» - 11 клас (кл.кер Шевчук Н.Г.);
- Тематичний онлайн урок «Акт злуки УНР і ЗУНР» - 5-7 клас (вч. історії Михайлик Т.Г);
- Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності й Свободи;
- Інформаційні години :
- «Ми – українці» - 1 клас (кл.керівник Павельчук А.П.);
- «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій - 2-4 класах (кл.керівники Машлай Л.В., Лящук Т.П., Зінчук Т.А.);
- «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» - 5-8 класах (кл.керівники Гуменюк І.О., Михайлик І.В., Васильчук І.Б., Данилюк В.В.)
- «Вони загинули за нашу волю», «Герої крут», «День Соборності України» - 9-11 класи (кл. керівники Іванчук О.В., Свістюла М.М., Шевчук Н.Г.)
Учениця 6 класу Горн Анна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв «Край, в якому я живу», де зайняла 3 місце в обласному турі (керівник, вчитель історії Михайлик І.В.).
18 жовтня відзначався Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.
Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у Горбаківському НВК з 19 жовтня по 23 жовтня пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми. Мета всіх заходів Тижня - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Протягом тижня учні школи переглянули відеофільми «Життя на продаж», «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми» та інші.
Психолог Свістюла М.М. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми, як уникнути цієї проблеми.
Для учнів 1-11 класів відбулися виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
13 жовтня відбуося Свято козака у 4 класі, присвячене Дню козацтва
Відбувся конкурс з виготовлення стінгазет присвячених Дню вчителя! Найкращі роботи були нагороджені грамотами, а саме 5,6,8 та 11 класи. Дякуємо учням за привітання.
02.10 відбулося свято до Дня вчителя.
Вчителі, які навчалися в нашій школі:
30 вересня – День бібліотеки
-знайомство із шкільною бібліотекою;
- бібліотечні читання;
-акція «Живи, книго!».
Нагородження переможців у конкурсі "Осінній вернісаж" відбулося по класах
25 вересня відбулася мультивікторина для учнів 5-6 класів «Королева етикета».
28 вересня відбувся конкурс виробів з природнього матеріалу "Осінній вернісаж".
21 вересня – Міжнародний день миру:
- Уроки Миру
- Конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир на всій Землі»
14 вересня – День фізкультури та спорту.
Проведено олімпійський тиждень:
- «Олімпійського уроку» 1- 11 класи
- Ігри та естафети. 1-4 кл.
- Змагання з легкої атлетики 5-8 кл.
- Змагання з волейболу, баскетболу ,футболу 9-11 кл.
- Фестиваль ранкової зарядки
1 вересня - "Посвята у першокласники" -Павельчук Алла Петрівна уже випустила 6 класів та набрала сьомий набір. Відбулося привітання випускників школи - класний керівник Шевчук Наталя Григорівна
29 серпня, відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Так і наша школа приєдналася до Всеукраїнської акції "Сонях". Вшанували пам'ять випускника нашої школи-Дмитра Оверчука, який загинув на Савул-могилі.
ЧОМУ ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ВЧИТИСЯ?
«Навіщо ходити до школи?», «Не хочу я вчитися!», «І хто вигадав цю школу?»... Як часто вам доводиться чути подібні фрази від своєї дитини? З початком нової навчальної чверті знову стала актуальною проблема відсутності в дитини мотивації до навчання.І, якщо раніше це стосувалося здебільшого підлітків (у зв’язку з перехідним періодом), то зараз навіть малюки в початковій школі не мають бажання ходити до школи.Тому ми вирішили з’ясувати, що може стати причиною втрати інтересу школяра до отримання знань і як батьки можуть допомогти дитині сформувати навчальну мотивацію.- У сьогоднішній статті — разом з психологами розбираємося в причинах, а вже в наступній — будемо шукати шляхи вирішення проблеми.
- За словами Світлани Ройз, страх блокує неокортекс — нові області кори головного мозку, які відіграють важливу роль у навчанні і запам’ятовуванні інформації.
- конкретного вчителя;
- авторитарних батьків;
- конкретних однокласників, які дражнять дитину;
- проявити неуспішність (якщо дитина пропустила попередній матеріал чи не має базових знань);
- зробити помилку;
- йти в туалет у школі (дітям легше саботувати школу, ніж зізнатися в цьому).
- розчаруватися в тому, що може бути «успішною»;
- не вірити в себе;
- привертати увагу неуспішністю;
- не бачити сенсу в тому, що робить;
- важко адаптуватися до групи (якщо дитина інтровертного типу);
- ревнувати до старшого-молодшого брата-сестри.
- Катерина Гольцберг, дитячий і сімейний психолог, член Професійної Асоціації дитячих аналітичних психологів, пояснює: «Коли діти йдуть до школи зарано, це дає негативні результати практично відразу. Біологічна неготовність дитини до школи призводить до втоми, нездатності зосередитися на завданнях, розчарувань і в результаті — до шкільної дезадаптації. І це аж ніяк не сприяє бажанню вчитися й мати від цього задоволення.»
- «Такий школяр часто діє на свій розсуд, не враховуючи необхідності зважати на думку інших людей. У результаті він отримує реакцію на свої дії, до якої не звик. І надалі це може розвинутися в стійке небажання ходити до школи, яка живе за недоступними і незрозумілими йому законами.»
- «У складному інформаційно насиченому світі завдання вчителя — навчити дитину відсівати, фільтрувати інформацію, відрізняти брехню від істини, аналізувати, систематизувати, шукати, націлювати увагу в потрібному напрямку. Інакше пересичена інформаційним потоком дитина пізнавати нове не захоче, так само, як дитина, наївшись цукерок, не їстиме супу,» — відзначає психолог.
- «Ой, що це ти тут „накарлякав“?»;
- «Не роби цього, однаково в тебе не вийде»,
- «Он дивися, як у Каті гарно, а в тебе як завжди...»;
- «Краще це зроблю я».
- Оскільки абстрагуватися від такої ситуації дитині дуже складно, вона реагує на стрес зниженням усіх форм активності, в тому числі й навчальної.
- «Фрази, що знецінюють шкільні предмети, про те, що навчання — це втрата часу, не приведуть до того, що дитина на цьому тлі раптом почне вчитися й усім серцем полюбить школу», — зазначає Катерина Гольцберг.
Свято 8 березня!
Історія свята 8 березня Витоки Міжнародного жіночого дня слід шукати в давньоримській культурі, коли вільні жінки і дівчата вирушали за благословенням до Богині Вести, вони одягали свої найкращі вбрання і найдорожчі прикраси, щоб продемонструвати прихильність богів. А чоловіки і батьки обдаровували їх невеликими подарунками в честь цього свята. Але справжня історія жіночого дня почалася 8 березня 1857 року, коли працівниці Нью-Йоркських фабрик вийшли на демонстрацію за жіночі права: рівну оплату чоловіків і зниження робочого дня з 16 годин до 10 годин. Крім того, активістки спробували привернути увагу громадськості до питань жіночої освіти, можливості голосувати і умов праці. Саме тоді почалася боротьба жінок за свої права. Після цих демонстрацій в університет вперше взяли дівчину, а у світі почали з'являтися жіночі профспілки. 28 лютого 1908 року знову почалися страйки нью-йоркських робітниць, які зібрали на вулицях більше 15 000 незадоволених жінок. А в 1909 американські соціалісти прийняли рішення відзначати міжнародний жіночий день в останню неділю лютого. У 1910 році Клара Цеткін ініціювала появу Міжнародного жіночого дня, коли жінки з усього світу можуть збиратися на мітинги і демонстрації, щоб привернути увагу громадськості до соціальних проблем і утискань, з якими вони стикаються щодня. Лише в 1914 році Міжнародний жіночий день почали святкувати 8 березня, а в 1975 році ООН проголосив цей день Днем боротьби за жіночі права.
02-05. Курси підвищення кваліфікації заступників директорів з виховної роботи.
11.02 - З користю проведений час на карантині, дякуємо нашому психологу, Свістюлі Марині Миколаївні за чудовий тренінг "ПОДОЛАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ СТРЕСІВ ПЕДАГОГІВ МЕТОДАМИ АРТ-ТЕРАПІЇ"
Семінар у формі тренінгу для заступників з виховної роботи Гощанського району! Дякуємо Ользі Чорнобай за таку цікаву форму навчання))))
Вчителі повинні вміти надавати першу домедичну допомогу!
У Горбаківському НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» вчилися надавати домедичну допомогу. Для того аби організувати безпечне шкільне середовище, вчителі повинні володіти певними навичками, а саме навичками надання домедичної допомоги. 9 лютого на базі Горбаківський НВК проходив курс з основ надання першої домедичної допомоги для представників усіх загальноосвітніх закладів району. Організація Рівне-ТАКМЕД майстерно провели захід.
31 січня до школярів Горбаківського НВК завітала волонтерсько-студентська організація "ЧЕРВОНІ ФУТБОЛКИ" КЗВО Рівненська Медична Академія та провела базовий тренінг по наданню домедичної допомоги BLS (Базова підтримка життя).
Учні 8 -11 класів пройшли практичний курс з основ надання першої домедичної допомоги:
➡️правильне реагування на екстрену ситуацію;
➡️алгоритм дій в екстренній ситуації;
➡️проведення серцево-легеневої реанімації;
➡️розпізнавання кровотечь та зупинка критичної кровотечі.
Діти та вчителі набули навичок порятунку життя.
«Неповторні миті зустрічей через роки»
Зустріч з однокласниками. Вона повертає нас у ті незабутні роки юності, спогади, які так бережемо у пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча.Сльози, посмішки, зойки, здивування, обійми, поцілунки – усе зливалося у єдиний гамір. Традиційно місце зустрічі – школа. Ці випускники зустрічаються вперше в новій школі. На свято також завітали наші вчителі-пенсіонери, яким випускники були дуже раді.
Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акцій-конкурсів екологічного спрямування. Не став винятком і цей навчальний рік, і ось 29 січня і весело пройшла акція «Годівничка». В акції взяли участь учні 1-7 класів.Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Всі діти були дуже активними. Метою цієї акції було :
·довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів;
·ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості;
·розвиток гуманного ставлення до птахів ,мотивація їх охорони ;
·виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці;
Колектив Горбаківського НВК щиро вітає усіх з Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!
Про підсумки районних
та обласних акцій
Протягом 1 семестру 2019-2020 н.р. учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнських екологічних акціях:
- Гуменюк Максим та Дешевий Роман - «Вчимося заповідувати» (керівник Шушковська І.В.)- 1 місце в районі та 1 місце в області;
- Момот Анастасія - «Галерея кімнатних рослин» (керівник Павельчук А.П.) - 1 місце в районі та обласна подяка;
- Крутій Артем і Вакульчик Анна – конкурс-огляд на кращу екологічну стежку (керівник Іванчук О.В.) – 1 місце в районі;
- Сойко Марія – «Парад квітів біля школи» (керівник Шевчук Н.Г.)-1 місце в районі та 1 місце в області;
- Свістюла Тимур – «Птах року» (керівник Свістюла М.М.) – 1 місце в районі та 1 місце в області;
- 2 клас – «Юннатівський зеленбуд» (керівник Лящук Т.П.) – 1 місце в районі та 1 міссце в області;
- Сулейманова Богдана – «День юного натураліста» (керівник Зінчук Т.А.) - 1 місце в районі та обласна подяка;
- учні 7 класу – «Оптимізація озеленення території навчальних закладів» (керівник Васильчук І.Б.) – 1 місце в районі.
Ось так цікаво пройшли у нас новорічні ранки, свята, вечори.
19 грудня відзначається День Святого Миколая Чудотворця. В українців існує традиція у це свято класти дітям під подушку подарунки. А дорослих заведено вітати побажаннями миру й достатку. Тож вітаємо вас усіх зі святом. Ось і до Горбаківського НВК завітав св. Миколай. Організатори свята учні 7 класу та класний керівник Васильчук І.Б.
Про підсумок кампанії
«Стоп насильству»
Впродовж останніх років, з 25 листопада по 10 грудня, в усіх куточках світу проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем - насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.
Протягом двох тижнів у школі проходила Всеукраїнська кампанія «Стоп насильству». В рамках 16 днів проти насильства психологом, класними керівниками проведено заходи: конкурс дитячого малюнка «Стоп насильству!», години спілкування « Що таке добро, а що робити погано» (1- 4 класи), « Не будь байдужим», «Рука допомоги», « Повага до особистості – основа гуманітарного суспільства» (5-9 класи клас), діагностування «Будуємо дім без насильства» ( 9-10 класи), круглий стіл «Чому ми дозволяємо собі бути жорстокими» (10 клас ), заняття з елементами тренінгу «Припинимо цькувати назавжди, або все починається з малого» (6 клас), працівниками поліції проведена профілактична бесіда «Стоп насильству!» (капітан поліції Захарук М.В. та дільничий офіцер Воробей М.О. для учнів 8-11 класів).
Андріївські вечорниці — одна з найцікавіших традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Ось так пройшло свято у нашій школі. Дякуємо для 3 і 9 класів та їх класним керівникам Зінчук Т.А. та Свістюлі М.М. за відтворення традицій)
Про підсумки проведення
Всеукраїнського тижня права
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту №181 від 26.09.2019р. «Про проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права», річного плану роботи НВК з метою формування в учнів правової свідомості в школі з 09-13 грудня 2018 року проходив Всеукраїнський тиждень права.
Під час тижня з учнями школи було проведено: ознайомлення з планом проведення тижня правових знань, перегляд науково – популярного фільму «Конвенція про права дітей», вікторина з правознавства, виставка літератури на правову та правоосвітню тематику, конкурс малюнків, плакатів «Мої права»,
години спілкування, круглі столи, конференції «Ти – людина, громадянин, значить, маєш права», «Людина і закон», «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні», «Я маю право…»,«Наслідки злочину для особи та суспільства», «Основні права, свободи і обов’язки громадян України», брейн – ринг «Правознавці» (9-10 класи), виступ по шкільному радіо на тему «Сторінками Загальної декларації прав людини» (учні 11 класу), тренінг на тему «Підлітки мають знати свої права» (9 клас), підведення підсумків проведення «Тижня правових знань».
Про підсумки районного
етно-фестивалю «Вифлиємська зірка»
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту №227 від 05.11.2019р., річного плану роботи школи та з метою виховання у школярів духовності на основі знань народних традицій, обрядів було створено організаційну групу по підготовці до районного етно- фестивалю «Вифлиємська зірка» у складі:
-Карпець Л.В.- вчитель музичного мистецтва;
- Шушковська І.В.- заступник директора з виховної роботи;
За підсумками журі колектив "Животоки" Горбаківського НВК зайняв 1 місце в районі. Також ми взяли участь у обласному етапі, де також отримали перемогу!
2 грудня відбулася тематична лінійка до Дня боротьби зі СНІДом. Організаторами були учні 8 класу та класний керівник Іваанчук О.В.. Учні та вчителі долучилися до Всеукраїнської акції причепивши червону стрічку.
29 листопада в 2 класі відбулося "Свято осені". Цікаве було свято, діти молодці, дуже гано виконали свої ролі, дякуємо за підготовку свята класному керівнику Лящук Т.П., педагогу організатору Капрець Л.В. та хореографу Журжі С.С.
22 листопада учні Горбаківського НВК вшанували пам'ять жертв голодомору 1932 - 1933 р . .....
Закінчився районний етап конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції», у якому взяли участь 35 учнів із 12 навчальних закладів району.
За результатами розгляду робіт, переможцем конкурсу став Артем Крутій, учень 8 класу Горбаківського НВК!!!!
Щиро вітаємо переможця конкурсу й бажаємо, аби наші мрії жити в Україні без корупції стали реальністю.
У листопаді відбулася благодійна ярмарка, був дуже великий вибір різної випічки, дітям було дуже цікаво, дякуємо учням, які взяли участь у даній акції, всі виручені кошти будуть передані на благодійність, також хочемо подякувати батькам, які допомогли своїм дітям взяти участь у ярмарку
30 жовтня 2019 року кабінетом виховної роботи та позашкільної освіти РОІППО разом з Рівненським відділом освіти Рівненської райдержадміністрації та ЦДЮТ Рівненського району було проведено семінар для керівників районних, міських методичних об’єднань заступників директорів із виховної роботи та ОТГ із теми «Пріоритетні напрями у вихованні компетентної особистості. Національно-патріотичне виховання через Пластову методику». Дякуємо працівникам Пластової оселі "Волошки" пану Юрію, Оксані, Марині та іншим за змістовність, креативність та відданість справі. Було цікаво, креативно, повчально.
Про нас пишуть у газеті "Рідний край"
Про підсумок районного
фестивалю - конкурсу патріотичної пісні
«Поліська січ»
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 03.10.2019р. №189 «Про проведення районного фестивалю - конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів освіти», річного плану роботи школи та з метою формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, виявлення юних обдарувань була створена
організаційна група по підготовці до районного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» у складі:
-Карпець Л.В.- вчитель музичного мистецтва;
- Шушковська І.В.- ЗДВР.
За підсумками районного фестивалю - конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ», який проходив на базі нашої школи учні Горбаківського НВК зайняли 1 місце.
Про підсумки проведення
новорічно-різдвяної виставки-конкурсу
«Новорічна композиція» та
«Український сувенір»
На виконання листа відділу освіти, молоді та спорту № 01-33/1330 від 18.11.2019., річного плану роботи школи, планів роботи класних керівників та з метою виховання в учнів поваги до народних традицій та пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи; розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, організації їх змістовного дозвілля дозвілля з 25.11 по 26.11. 2019р. в школі було проведено новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
За підсумками журі переможцями новорічно-різдвяної виставки-конкурсу
«Новорічна композиція» стали учні:
І місце – учень 8 класу, Стефанський Максим -(I місце в районі);
І місце – учениця 1 класу, Алаліна Владислава та учениця 3 класу Алаліна Марта -(I місце в районі);
І місце – учениця 1 класу, Жерендюк Вікторія -(II місце в районі);
І місце – учень 2 класу, Майстров Костянтин;
І місце – учениця 3 класу, Подобайло Анна;
І місце – учень 3 класу, Михальчук Юрій -(II місце в районі);
I місце – учениця 3 класу, Блащук Маргарита -(II місце в районі);
І місце – учениця 5 класу, Кухарчук Кароліна -(II місце в районі);
ІІ місце – учениця 2 класу, Кусік Вікторія;
ІІ місце – учениця 2 класу, Шишковська Анна;
ІІ місце – учениця 6 класу, Зінчук Вікторія;
ІІ місце – учень 3 класу, Муха Матвій;
ІІ місце – учениця 7 класу, Муха Дарія;
ІІ місце – учениця 4 класу, Момот Анастасія;
ІІ місце – учень 2 класу, Ярощук Тимофій;
ІIІ місце – учениця 5 класу, Понагайба Анастасія;
ІIІ місце – учениця 6 класу, Осташевська Анна;
ІIІ місце – учень 2 класу, Кучик Олександр;
ІIІ місце – учениця 3 класу, Брюханова Марія.
Про підсумки проведення
тижня безпеки дорожнього руху
На виконання річного плану роботи школи з метою безпеки учасників дорожнього руху в школі з 11 по 15 листопада проходив тиждень безпеки дорожнього руху.
Під час тижня з учнями було проведено: виставку в шкільній бібліотеці на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»; практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях (5-6 кл.); конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух (1-4 кл); тематичні бесіди, години спілкування: «Жити цікаво та безпечно», «Безпека пішохода», «Безпека пасажира», «ДТП за участі пішоходів»; єдиний урок з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя»; перегляд відео «Я у безпеці на дорозі» (для учнів 10-11 кл.); конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух» (1-4 кл.); урок безпеки дорожнього руху від поліції (капітан поліції Захарук М.В. та дільничий офіцер Воробей М.О. для 1-5 класів); показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 кл.).
Про підсумки проведення
шкільної виставки – конкурсу з оригамі
«Паперовий світ»
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту № 204 від 25.10.2019р. «Про проведення районної виставки – конкурсу з оригамі «Паперовий світ», плану роботи відділу освіти на листопад 2019 року, річного плану роботи школи та з метою виявлення юних обдарувань, формування ціннісного ставлення особистості до мистецтва в школі 07 листопада 2019 року було проведено шкільну виставку – конкурс з оригамі «Паперовий світ».
На участь у виставці – конкурсі були представлені експонати у номінації «Оригамі».
У техніці оригамі було представлено вироби учнів: 1 класу «Веселий зайчик» - Тарасюка Станіслава, «Хитра лисичка» - Папужинської Аліни, «Щебетала пташечка» - Губарчук Асі; 2 класу «Осіннє дерево» - Шишковської Анни, «Котик і мишка» - Стефанського Данила; 4 класу «Ваза» - Соловйового Дениса, «Курчатко», «Полуничка» - Момот Анастасії, 5 класу «Лебідь» - Войтовича Станіслава, 6 класу «Фламінго» - Тарасюка Юрія, «Веселі звірята» - Євчук Анни; 7 класу «Лебідь» - колективна робота; 8 класу «Лотос», «Фламінго» - Журби Христини, «Букет для принцеси» - Мельничука Артема; 9 класу «Тризуб» - Васильчука Владислава.
Вирізнялися майстерністю, оригінальністю вироби у техніці об'ємне оригамі: «Тризуб» - учня 9 класу, Васильчука Владислава, «Лотос» - учениці 8 класу, Журби Христини, «Ваза» - учня 4 класу, Соловйового Дениса, «Лебідь» - учня 6 класу, Войтовича Станіслава, «Фламінго» - Тарасюка Юрія
Учні 3, 10, 11 класів не взяли участі у виставці – конкурсі.
За підсумками журі переможцями виставки – конкурсу у номінації «Оригамі» стали учні:
І місце – учень 9 класу, Васильчук Владислав;
І місце – учениця 8 класу, Журба Христина;
ІІ місце – учень 1 класу, Тарасюк Станіслав;
ІІ місце – учениця 4 класу, Момот Анастасія;
ІІ місце – учень 4 класу, Соловйов Денис;
ІІ місце – учень 5 класу, Войтович Станіслав;
ІІ місце – учень 6 класу, Тарасюк Юрій;
ІIІ місце – учень 2 класу, Шишковська Анна;
ІIІ місце – учень 8 класу, Мельничук Артем.
Учні Горбаківського НВК також взяли участь в районному конкурсі та теж отримали перемоги:
І місце – учень 9 класу, Васильчук Владислав;
І місце – учениця 8 класу, Журба Христина;
ІІ місце – учень 6 класу, Тарасюк Юрій;
ІІI місце – учень 1 класу, Тарасюк Станіслав;
ІІI місце – учень 5 класу, Войтович Станіслав;
Про підсумки проведення
шкільної виставки – конкурсу з оригамі
«Паперовий світ»
На виконання наказу відділу освіти № 206 від 01.11.2019р., «Про проведення районного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти», річного плану роботи школи та з метою розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності 04 листопада 2019 року проводився шкільний етап огляду - конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники».
В конкурсі взяли участь 10 учнів: 5 клас (3 учасники), 6 клас (3 учасники), 7, 8, 9, 11 класи (по одному учаснику). Слід відмітити належну підготовку учнів 6 класу Бурчені Анастасії, Семенюк Вікторії, учениці 9 класу Іванюк Надії, учня 11 класу Гуменюка Тараса.
Майстерно, артистично, з відповідною культурою мовлення виконали гуморески учениця 6 класу Бурченя Анастасія та 9 класу Іванюк Надія.
Серед учнів середньої та старшої ланки виразно, емоційно, артистично читали підготовлені на конкурс твори, Кухарчук Кароліна, Михайлик Микола (5 клас), Вакульчик Анна (8 клас).
У конкурсі не взяли участь учні 10 класу (класний керівник Шевчук Н.Г.)
Журі визначило переможцями конкурсу учнів:
І місце – Іванюк Надія (9 клас) – II вікова категорія;
І місце – Бурченя Анастасія ( 6 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Кухарчук Кароліна (5 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Михайлик Микола (5 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Соколович Максим (5 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Семенюк Вікторія (6 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Вакульчик Анна (8 клас) – І вікова категорія;
ІІ місце – Гуменюк Тарас (11 клас) – ІІ вікова категорія;
ІІІ місце – Жук Антон (6 клас) – І вікова категорія;
ІІІ місце – Муха Дар’я (7 клас) – І вікова категорія.
В районному етапі конкурсу "Поліські пересмішники" взяв участь Гуменюк Тарас, учень 11 класу, який зайняв 1 місце - керівник Васильчук І.Б.
Дякуємо учням школи за гарне привітання вчителів із професійним святом та чудовий концерт. З Днем вчителя!!!
11 жовтня відбулась тематична лінійка приурочена Дню захисника Вітчизни. Був запрошений випускник нашої школи, учасник АТО Каленюк Олександр. Згадували загиблих в АТО та було покладання квітів до меморіальної дошки Дмитра Оверчука, вічна вам пам'ять...
25 вересня відбувся конкурс-виставка "Дари осені". Цього року взяло участь дуже багато дітей, тому і переможців було визначити дуже важко. Композиції просто вражають своєю красою, ось подивіться самі!

Переможці конкурсу "Дари осені"
21 вересня – Міжнародний день миру:
Були провдені уроки Миру, та учні 1-4 класів взяли участь уу конкірсі малюнків на асфальті «Ми за мир на всій Землі». У конкурсі перемогли учні 4 класу
4 клас
2 клас
3 клас
Тиждень протидії булінгу!
У Горбаківському НВК було проведено:
загальношкільний захід для учнів 5-11 класів « Захисти себе від булінгу»;
відео лекція для учнів 1-4 класів «Дружба – краща за булінг», показ мультфільмів профілактичного спрямування «Жив собі чорний кіт», «Гидке каченя», «Капітошка», «Курка несла всяку всячину»;
проведено загальношкільні батьківські збори « Твоє право. Відповідальність за булінг»;
рольові ігри у 2-3 класах «Поняття булінгу. Будь милосердним»;
евристична бесіда у 4 класі «Вчися бути людяним»;
години спілкування у 5 класі «Протидія булінгу у шкільному середовищі»;
тренінгові заняття у 6,8 класах «Зупинимо булінг»;
відео лекція для учнів 7 класу «Булити не круто!»;
круглий стіл у 10 класі « Скажемо булінгу - НІ»;
інтерактивна бесіда у 11 класі «Мій світ без насильства».